W gmachu głównym Centrum Wypoczynku ODYS w Tresnej koło Żywca znajdziecie Państwo nie tylko przytulną restaurację i zaciszny kącik kominkowy, ale także przestrzeń umożliwiającą wspólne gry i zabawy towarzyskie nawet w czasie niepogody oraz miejsca przeznaczone na organizację imprez firmowych i rodzinnych, szkoleń, konferencji, konwentów czy wyjazdów integracyjnych typu team building. Wszystkie pomieszczenia przeznaczone dla Gości urządziliśmy z najwyższą dbałością o szczegóły, aby zapewnić Państwu maksymalny relaks.


Widok na restaurację nad jeziorem żywieckim

Restauracja

Restauracja znajduje się w otwartej, wysokiej sali o układzie holu w samym sercu gmachu, co ułatwia dostęp do innych części budynku. Schody łączą salę restauracyjną z kawiarnią, zaś szerokie, dwuskrzydłowe drzwi prowadzą do sali bankietowej.

Układ i wystrój restauracji zapewnia przyjemną atmosferę podczas obiadu czy kolacji. Łatwa zmiana aranżacji umożliwia przekształcenie jej w salę taneczną, szkoleniową lub demonstracyjną. W przypadku połączenia z kawiarnią i salą bankietową zyskujemy wielofunkcyjną przestrzeń, umożliwiającą przeprowadzenie najróżniejszych przedsięwzięć rozrywkowych bądź szkoleniowych. W typowym ustawieniu restauracja mieści 40 osób.


Fragment sali bankietowej w beskidach

Sala Bankietowa

Sala ta służy organizacji bankietów, imprez grupowych oraz konferencji czy szkoleń. Pomieszczenie to jest wyraźnie oddzielone od reszty gmachu, dzięki czemu zapewnia świetne warunki do skupienia niezbędnego podczas wykładów i prezentacji. W układzie z restauracją doskonale sprawdza się, jeżeli chcemy wygodnie oddzielić przestrzeń pracy od miejsca wypoczynku i spożywania posiłków. Salę bankietową aranżujemy na różne sposoby w zależności od Państwa potrzeb i wymagań organizowanej imprezy. W zależności od układu mebli może ona pomieścić od 50 do 80 osób.


Kawiarnia z gorącą herbatą w Beskidzie żywieckim

Kawiarnia

Stylowa kawiarnia z kominkiem, stołem bilardowym i parkietem tanecznym może pomieścić nawet 65 osób. Doskonale poczują się tutaj ci z Państwa, którzy poszukują przyjemnego miejsca do podsumowania pełnego wrażeń przy filiżance aromatycznej kawy, krótkiego wytchnienia między kolejnymi zajęciami czy wieczornego spotkania przy bilardzie. Podczas organizacji większych imprez firmowych i okolicznościowych łączymy kawiarnię z restauracją i salą bankietową, zyskując przestrzeń mieszcząca nawet 150 osób.


Hol kominkowy nad Jeziorem Żywieckim

Hol Kominkowy

Nasz hol kominkowy to nieduże, bardzo przytulne miejsce, znajdujące się między recepcją i restauracją. Rozpalany w chłodniejsze dni, wesoły ogień w kominku oraz wygodne kanapy zachęcają do odprężenia. Przyjemna atmosfera sprzyja pogawędkom, lekturze książki czy prasy. Znajdujące się nieopodal stanowisko komputerowe umożliwia sprawdzenie w Internecie niezbędnych informacji.


Sala Klubowa

Nasz klub mieści się w niewielkiej salce na piętrze, tuż obok kawiarni, z której można wygodnie przenieść przekąski i napoje. Sala klubowa to świetne miejsce na spokojniejszą rozmowę podczas trwania większej imprezy. Można tu również urządzać gry towarzyskie i planszowe, a także oglądać telewizję, co nabiera szczególnego znaczenia w sezonie rozgrywek piłkarskich.Kącik gier zręcznościowych w hotelu w Beskidzie Żywieckim

Kącik gier zręcznościowych

Kącik gier zręcznościowych to świetny pomysł na spędzenie miłego wieczoru w gronie najbliższych znajomych. Możecie tutaj Państwo sprawdzić swoje umiejętności w grze w piłkarzyki, sprawdzić refleks w potyczce na ekranie lub przypomnieć sobie uroki zabaw lat 80-tych przy flipperze.


Hala sportowa, mini siłownia i sala fitness

Dysponujemy całoroczna halą sportową, w której można uprawiać sporty zespołowe. Mini siłownia jest świetną propozycją dla osób, które pragną poprawić kondycję lub spalić trochę kalorii bez wychodzenia z budynku. Do dyspozycji Gości oddajemy mechaniczną bieżnię oraz inne urządzenia. Grupy mają również możliwość korzystanie z sali fitness z lustrami, w której można organizować rozmaite zajęcia ruchowe, aerobik, naukę tańca czy sztuk walki.