Szukasz miejsca na wyjątkowe spotkanie?

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą imprez towarzyskich. Wykreujemy dla Ciebie wyjątkowy charakter spotkania. Poważnie i prestiżowo czy z odrobiną szaleństwa? Firmowa integracja w stylu staropolskim, góralskim, a może w hinduskim? Kameralnie czy z rozmachem? Wewnątrz czy w plenerze? W każdej sytuacji zaoferujemy sprawdzony przepis na świetną zabawę. Oto czym dysponujemy by Twoja impreza okolicznościowa była jedyna w swoim rodzaju. Spędź spotkania okolicznościowe w Beskidach!

 

Miejsce na imprezę na wiele osób

Sala bankietowa, sala restauracyjna, sala klubowa i kawiarnia z kominkiem tworzą wspólnie wielofunkcyjną przestrzeń którą można łączyć, dzielić i adaptować na wiele sposobów. Pozwala nam to doskonale dostosować ośrodek do specyficznych potrzeb każdego typu imprezy firmowej okolicznościowej, w zależności od tego czy nastawiamy się bardziej na szaleństwa parkietowe, bankiet z klasą, cocktail-party czy uroczysty obiad. Dzięki naszemu doświadczeniu potrafimy dobrać układ pomieszczeń optymalnie do wymagań każdego klienta.

Możliwa impreza firmowa plenerowa

Piękna pogoda potrafi zepsuć imprezę ograniczoną do zamkniętej sali. W Odysie nie ma tego problemu! Imprezy w plenerze to nasza specjalność. Do dyspozycji gości jest krąg ogniskowy i szałas imprezowy, gdzie bez trudu  urządzisz świetną zabawę przy grillu, z tańcami i muzyką. Dzięki atrakcyjnemu położeniu ośrodka, łatwo jest oddalić się od głównego miejsca imprezy na łagodny spacer brzegiem jeziora, czy przechadzkę wśród drzew. Jest miejsce na spokojną rozmowę i chwilę wytchnienia, zanim znów włączymy się wir imprezowych wydarzeń.

 

 

  więcej info...

ZAPYTAJ O OFERTĘ