Miejsce na imprezę firmową w Beskidach? Centrum Wypoczynku Odys!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą integracji firmowych. Wykreujemy dla Ciebie wyjątkowy charakter spotkania. Poważnie i prestiżowo czy z odrobiną szaleństwa? Integracja firmowa w stylu staropolskim, góralskim, a może w hinduskim? Kameralnie czy z rozmachem? Wewnątrz czy w plenerze? W każdej sytuacji zaoferujemy sprawdzony przepis na świetną zabawę. Oto czym dysponujemy, by Twoja impreza była jedyna w swoim rodzaju. Wyjazd firmowy w Beskidach, my zajmiemy się organizacją imprez firmowych w Twoim imieniu!

 

Organizacja imprez integracyjnych na wiele osób

Sala bankietowa, sala restauracyjna, sala klubowa i kawiarnia z kominkiem tworzą wspólnie wielofunkcyjną przestrzeń, którą można łączyć, dzielić i adaptować na wiele sposobów. Pozwala nam to doskonale dostosować ośrodek do specyficznych potrzeb każdego typu imprezy integracyjnej okolicznościowej, w zależności od tego czy nastawiamy się bardziej na szaleństwa parkietowe, bankiet z klasą, cocktail-party czy uroczysty obiad. Dzięki naszemu doświadczeniu potrafimy dobrać układ pomieszczeń optymalnie do wymagań każdego klienta.

Impreza firmowa plenerowa nad Jeziorem Żywieckim

Piękna pogoda potrafi zepsuć imprezę ograniczoną do zamkniętej sali. W Odysie nie ma tego problemu! Imprezy w plenerze to nasza specjalność. Do dyspozycji gości jest krąg ogniskowy i szałas imprezowy, gdzie bez trudu  urządzisz świetną zabawę przy grillu, z tańcami i muzyką. Dzięki atrakcyjnemu położeniu ośrodka łatwo jest oddalić się od głównego miejsca imprezy na łagodny spacer brzegiem jeziora, czy przechadzkę wśród drzew.  Jest miejsce na spokojną rozmowę i chwilę wytchnienia, zanim znów włączymy się wir imprezowych wydarzeń integracji Beskidach

Sprawdź także, jak wyglądają organizowane przez nas imprezy grupowe na różne okazje.

 

 

SPECJALNY RABAT DLA GRUP!!!!!!!!!!!!!

  więcej info...