Zapraszamy do Centrum Wypoczynku Odys - ośrodka nad Jeziorem Żywieckim

Oferujemy wyjątkowy pobyt w Beskidach (Tresna) w naszym ośrodku wypoczynkowym nad brzegiem Jeziora Żywieckiego. Zajmujemy obszar około 2 hektarów, ogrodzony, zamykany, oświetlony i monitorowany, zapewniający spokojny wypoczynek.

Dysponujemy około 190 wygodnymi miejscami noclegowymi w 38 całorocznych, przytulnie urządzonych domkach szeregowych z centralnym ogrzewaniem i łazienkami. Każdy z domków posiada wydzieloną, prywatną polankę z grillem, miejscami do siedzenia oraz stołami.

Nasz główny budynek oferuje pełne zaplecze gastronomiczne z salami restauracyjnymi, przytulną kawiarnią, ciepłą recepcją oraz kameralnymi salami do spotkań i salą z lustrami do zajęć ruchowych.

Na terenie ośrodka znajduje się:
-pełnowymiarowa hala sportowa,
-sala do zajęć ruchowych z lustrami,
-boisko do siatkówki plażowej,
-przystań wodna,
-ścianka wspinaczkowa oraz bogata infrastruktura sportowa i rekreacyjna.

Umożliwia to aktywny wypoczynek, organizację imprez integracyjnych, szkoleń, konferencji, zgrupowań sportowych oraz tematycznych obozów młodzieżowych i wycieczek szkolnych.

Trzy wewnętrzne, niezależne polany, z czego dwie posiadają przestronne wiaty-zadaszenia, pozwalają na organizację różnorodnych imprez plenerowych, grillowań, biesiad oraz zabaw.
Zapraszamy także wędkarzy, ponieważ jezioro jest bogato zarybione, oraz miłośników grzybobrania, gdyż otaczające nas lasy są pełne grzybów i jeżyn.

Nasza lokalizacja tuż przy wejściu do lasu i na górskie szlaki wędrowne sprzyja wszelkim formom aktywności na świeżym powietrzu, zapewniając wyjątkowe doświadczenia w sercu natury.

 sprawdz nasze oferty kliknij tutaj