Zapraszamy do kontaktu

Mamy nadzieję, że zainteresowała Państwa propozycja Centrum Wypoczynku ODYS. Jeżeli bogata oferta zajęć rekreacyjnych, świetna baza noclegowa, nowoczesna hala sportowa, bliskość Jeziora Żywieckiego oraz beskidzkich szlaków turystycznych i inne atrakcje opisane na stronie nie były dla Państwa wystarczająco przekonywające, zachęcamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości.

KLAUZULE  INFORMACYJNE  RODO

.

ZASADY FAKTUROWANIA :
Z uwagi na obowiązujące obecnie przepisy, prosimy o podawanie już na etapie wpłacania zadatków prawidłowych danych do faktury, gdyż na późniejszym etapie nie będziemy mogli zmienić danych na Państwa fakturach końcowych.

Do zadatku, o ile nie zgłoszą Państwo danych potrzebnych do faktury, zostanie wystawiony paragon lub faktura dla osoby prywatnej – nie będzie możliwa ich zmiana i wystawienie faktury na inne lub firmowe dane.

Prosimy o przemyślenie złożonych dyspozycji. Informacje o danych należy wysłać do 24 godzin po złożeniu rezerwacji. 

 

Dane rejestrowe

  • Przedsiębiorstwo Hotelarsko-Turystyczne ODYS Sp. z o.o.
  • Tresna, ul. Nad Jeziorem 99, 34-311 Czernichów
  • Konto 1:    23 8438 0001 0022 1112 2000 0010
  • SWIFT:    POLUPLPR
  • NIP: 5531742116, REGON: 070809320, KRS: 0000170634
  • NR BDO: 000457508
  • GWARANCJA UBEZPIECZENIOWA ORGANIZATORA TURYSTYKI NR 997807375

jpk.info.pl - certyfikat statusu na białej liście VAT

Szybki kontakt

Administratorem Twoich danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Hotelarsko-Turystyczne ODYS Sp. z o.o. z siedzibą w Tresnej (34-311) przy ul. Nad Jeziorem 99, wpisane do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000170634 (dalej jako: „Spółka”). Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych . Więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w zakładce Klauzule Informacyjne RODO (wejście także poprzez link w stopce strony)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i otrzymywanie informacji handlowych od Przedsiębiorstwa Hotelarsko-Turystycznego ODYS Sp. z o.o. z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej (m.in. e-mail) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. poczty elektronicznej w celu promocji usług lub towarów ODYS, w tym m.in. przedstawienia informacji o aktualnych promocjach lub akcjach marketingowych. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z otrzymywania informacji handlowych od ODYS wycofując zgodę. ODYS sp. z o.o. oznacza spółkę z siedzibą w siedzibą w Tresnej (34-311) przy ul. Nad Jeziorem 99.

Wyślij
(przesuń strzałkę)