Szukasz miejsca na wyjątkowe urodziny w górach?

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą imprez okolicznościowych w Beskidach.
Wykreujemy dla Ciebie wyjątkowy charakter spotkania:
- przyjęcia z okazji komunii. chrztu,
- przyjęcia urodzinowe i imieninowe, rocznice;
- wesela;
- spotkania towarzyskie i inne.

Poważnie i prestiżowo czy z odrobiną szaleństwa? W stylu staropolskim, góralskim, a może w hinduskim? Kameralnie czy z rozmachem? Wewnątrz czy w plenerze? W każdej sytuacji zaoferujemy sprawdzony przepis na świetną zabawę. Oto czym dysponujemy, by Twoja impreza okolicznościowa była jedyna w swoim rodzaju. Spędź czas podczas spotkania okolicznościowe w Żywcu!

Spotkania okolicznościowe Beskidy w Hotelu Odys


Miejsce na imprezę w Beskidach dla wielu osób

Sala bankietowa, sala restauracyjna, sala klubowa i kawiarnia z kominkiem w Beskidach tworzą wspólnie wielofunkcyjną przestrzeń którą można łączyć, dzielić i adaptować na wiele sposobów. Pozwala nam to doskonale dostosować ośrodek do specyficznych potrzeb każdego typu imprezy okolicznościowej w Beskidach, w zależności od tego czy nastawiamy się bardziej na szaleństwa parkietowe, bankiet z klasą, cocktail-party czy uroczysty obiad. Dzięki naszemu doświadczeniu potrafimy dobrać układ pomieszczeń optymalnie do wymagań każdego klienta.

Tematyczne imprezy okolicznościowe w Beskidach

Możliwość zorganizowania imprezy plenerowej w Żywcu

Piękna pogoda potrafi zepsuć imprezę ograniczoną do zamkniętej sali. W Odysie nie ma tego problemu! Beskidzkie imprezy w plenerze to nasza specjalność. Do dyspozycji gości jest krąg ogniskowy i szałas imprezowy, gdzie bez trudu  urządzisz świetną zabawę przy grillu, z tańcami i muzyką. Dzięki atrakcyjnemu położeniu ośrodka, łatwo jest oddalić się od głównego miejsca imprezy na łagodny spacer brzegiem 

jeziora, czy przechadzkę wśród drzew. Jest miejsce na spokojną rozmowę i chwilę wytchnienia, zanim znów włączymy się wir  imprezowych wydarzeń.


Oferta imprez okolicznościowych Beskidy

Jeśli szukasz pomysłów na niecodzienne przeżycia, chcesz odejść od sztampy typowych imprezowych zabaw, mamy dla Ciebie między innymi wspaniałe imprezy grupowe. Wieczory oraz imprezy tematyczne w stylach różnych kultur (biesiada góralska, wieczór hinduski, irlandzki, flamenco) lub epok (flower-power, bal jaskiniowców). Możemy też wzbogacić Twoją imprezę o specjalny pokaz lub zabawę interaktywną. Wszystko po to by było wyjątkowo, inaczej, fantastycznie. Wszystko to w pięknych Beskidach.

Organizacja przyjęć okolicznościowych żywiec


Bogate menu

 Potrawy przyrządzamy z naturalnych, świeżych składników, na miejscu, w kompletnie wyposażonej kuchni. Menu potrafimy dostosować do profilu i stylu imprezy oraz na życzenie okrasić specjalnymi atrakcjami, jak udziec wieprzowy czy prosiak pieczony w całości. Dysponujemy też wyborem smacznych i urozmaiconych potraw dla gości, którzy z różnych powodów unikają w diecie mięsa czy mają inne ograniczenia lub wymagania żywieniowe.

spotkania okolicznościowe Beskidy


Dłuższy pobyt? Zapraszamy!

Dzięki bazie noclegowej dla 140 osób, impreza do późna czy do białego rana nie musi oznaczać problemów z transportem. Wygodne, zaciszne pokoje w domkach szeregowych to możliwość łatwego noclegu na miejscu, wypoczynku i powrotu do domu po zjedzeniu dobrego śniadania. Samochód za to spędzi noc bezpiecznie na zamykanym parkingu na terenie ośrodka. Dodatkowo dysponujemy kilkoma pokojami w obrębie głównego budynku, bardzo dobrze nadającymi się jako pomocnicze lokum dla organizatorów zabawy.

Spróbuj, nie pożałujesz imprezy okolicznościowej w Żywcu

Jeśli powyższe powody jeszcze nie przekonały Cię do tego by zorganizować swoją imprezę u nas, nie czekaj, skontaktuj się z nami - zapytaj o co chcesz. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Zapytaj o ofertę