Tanie noclegi Beskidy

Oferujemy zakwaterowanie w 38 całorocznych domkach szeregowych z centralnym ogrzewaniem, każdy segment z dwoma pokojami 2-osobowymi ( jeden pokój na parterze i jeden na piętrze) + jedną łazienką wspólną na te dwa pokoje ( górny pokój z możliwością 1 dostawki).


Domek Comfort

Dolny pokój domku pełni rolę mini salonu z rozkładaną kanapą narożną (na której także mogą spać 2 osoby). Obok na parterze znajduje się łazienka z prysznicem.
Na piętrze znajduje się pokój sypialny – 2 łóżka + możliwość 1 dostawki. Balkon znajduje się w górnym pokoju.
W domku takim może wygodnie zamieszkać 5 osób. 
W domku: TV, free wifi, czajnik, lodówka turystyczna, zastawa stołowa, mini aneks kuchenny bez możliwości gotowania, pościel, ręczniki*. Przed domkiem grill i miejsce do grillowania.
Domki odnownione w 2022 roku

Domek Standard

Domek w układzie standardowym mieści dwa 2-osobowe pokoje, jeden na parterze a drugi na piętrze oraz łazienkę na parterze do dyspozycji gości w obu pokojach.
Pokój górny ma balkon oraz możliwość dostawki dla 1 osoby.
W domku: TV, free wifi, czajnik, lodówka turystyczna, zastawa stołowa,  pościel, ręczniki.*  Z pokoju dolnego wyjście na teren zielony z miejscem do grillowania, grillem.

DOMKI STANDARD: GÓRNY POKÓJ Z BALKONEM, DOLNY POKÓJ Z WYJŚCIEM NA TARAS

DOMKI APARTAMENTOWE: GÓRNY POKÓJ Z BALKONEM, DOLNY POKÓJ BEZ WYJŚCIA NA TARAS

*Uwaga
dla grup kolonijnych, wycieczek szkolnych i grup sportowych: w ramach naszej standardowej oferty nie zapewniamy ręczników oraz mydła/szamponu.
Zalecamy zabranie własnych środków higieny osobistej i ręczników podczas pobytu w naszym ośrodku.
Dziękujemy za zrozumienie!

CENNIK 2024