Widok na segment domków: jezioro żywieckie nogleci

Baza noclegowa w Żywcu

Domki do wynajęcia Żywiec

Centrum Wypoczynku ODYS w Tresnej koło Żywca to aż 140 komfortowych miejsc noclegowych. Do dyspozycji Gości oddajemy 40 przytulnych, całorocznych domków szeregowych, które wyposażone są w ogrzewanie i łazienki zlokalizowanych nad pięknym Jeziorem Żywieckim. Kilka pokojów dla Gości znajduje się również w głównym budynku. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z różnymi możliwościami noclegów w ośrodku ODYS. Jeżeli nie znajdziecie Państwo niezbędnych informacji na stronie, uprzejmie prosimy o kontakt z naszą recepcją, która doradzi także w kwestii wyboru najodpowiedniejszej opcji.


Widok na domki zimą

Pokoje w domkach nad Jeziorem Żywieckim

Noclegi nad Jeziorem Żywieckim naszego ośrodka ustawione są w pięciu szeregach. Oprócz numeru, ułatwiającego Gościom znalezienie domku pierwszego dnia pobytu, każdy domek posiada nazwę, która z kolei pomaga w jego zapamiętaniu. Domki otacza bujna zieleń, która buduje poczucie prywatności i pozwala w pełni cieszyć się spokojem, nawet jeżeli w głównym budynku organizowana jest akurat impreza integracyjna, taneczna czy inna aktywność.
Wszystkie domki posiadają swoją łazienkę oraz dwa pokoje: jeden na piętrze, drugi na parterze.

Goście przebywający w domkach nad Jeziorem Żywieckim otrzymują klucz do głównego wejścia domku oraz poszczególnych pokojów zgodnie z zakwaterowaniem.

Domki zagospodarowano w dwóch wariantach:


Układ apartamentowy

W tym wariancie parter domku przeznaczony jest na salon z aneksem kuchennym, gdzie znajdziecie Państwo wygodny blat, małą lodówkę, czajnik elektryczny i zlewozmywak. Kanapy w salonie można rozkładać tak, by pełniły funkcję łóżek. Na dole znajduje się także łazienka. Rolę typowej sypialni pełni pokój górny.
Domek nad Jeziorem Żywieckim w układzie apartamentowym to wygodna propozycja dla nawet pięciu osób, a zatem stanowi świetne rozwiązanie dla podróżujących rodzin.

Pokój górny: noclegi nad jeziorem żywieckim Pokój górny: domki nad jeziorem żywieckim Pokój dolny apartamentowy - aneks kuchenny


Układ turystyczny

W domku o układzie turystycznym znajdują się 2 niezależne pokoje sypialniane i łazienka do wspólnego korzystania.
Dolny pokój 2-osobowy posiada drzwi balkonowe z wyjściem na trawnik. Górny pokój 2-sobowy (z możliwością dostawki) posiada balkon.

Pokój dolny turystyczny - część sypialna w Żywcu Pokój noclegowy dolny turystyczny - część sypialna Tresna Pokój dolny turystyczny - część dzienna


Pokoje w budynku głównym

Dodatkowo do dyspozycji Gości przeznaczony jest jeden pokój 1-osobowy oraz trzy pokoje 2-osobowe z łazienkami w budynku głównym. Tego typu pokoje to idealna propozycja dla osób prowadzących wycieczkę grupową i tych z Państwa, którym zależy na szybkim i wygodnym dostępie do kawiarni oraz innych atrakcji oferowanych przez nasze Centrum Wypoczynku.


Domki nad Jeziorem Żywieckim nocą

Więcej o naszej ofercie