Czy wyobrażasz sobie pełen wrażeń urlop bez smacznego posiłku, przy którym odprężysz się, nabierzesz nowych sił i spokojnie zaplanujesz dalszą część dnia? Dania serwowane w Centrum Wypoczynku ODYS przygotowywane są zawsze z sercem i prawdziwym kunsztem. Wykorzystujemy świeże, naturalne składniki, sięgając po produkty od lokalnych dostawców. Stałym elementem naszego menu są potrawy kuchni polskiej, jednak potrafimy zaskakiwać smakami kuchni całego świata.


Rozmaitości dla naszych gości

Repertuar imprez organizowanych w ODYSIE obejmuje atrakcje w najróżniejszych stylach: zabawie służy zarówno regionalny folklor, jak i przeniesienie się w tradycje kultury hinduskiej, hiszpańskiej czy irlandzkiej, toteż wszystkie potrawy stanowią wówczas uzupełnienie obranej konwencji.
Doświadczony zespół kucharzy chętnie przygotowuje stronę gastronomiczną eleganckich bankietów, imprez okolicznościowych i innych wykwintnych przyjęć, ale równie dobrze sprawdza się w obsłudze imprez plenerowych, gdzie Goście mogą raczyć się np. pieczonym prosiakiem. Zapewnimy Państwu doskonałe posiłki, które będą uzupełnieniem intensywnych wrażeń, jak zimowy kulig, biesiada z kociołkiem lub przy grillu i w wielu innych sytuacjach. Chętnie spełnimy Państwa oryginalne życzenia co do menu lub zasugerujemy sprawdzone propozycje z naszego repertuaru.


Szanujemy Twoje wybory

Nasi kucharze są przygotowani nie tylko na spełnianie oczekiwań różnych gustów, ale szanują nawyki żywieniowe Gości. Osoby niejedzące mięsa mogą wybierać spośród wielu posiłków wegetariańskich. Dostosujemy również dania do diety zaleconej przez lekarza czy wynikającej z Państwa osobistych przekonań etycznych bądź religijnych. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani indywidualnie przygotowanym menu, prosimy o wcześniejszą informację. Z przyjemnością przyrządzimy dania wg Państwa wskazówek.

miska zupy

Ceny posiłków

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem