Pobyt indywidualny

Noclegi, kuchnia i atrakcje dla Ciebie

Beskidy z góry Żar

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty noclegów nad Jeziorem Żywieckim dla klientów indywidualnych, małych grup i rodzin. Jeśli poszukujecie wyrwania się z wiru codziennych spraw by odpocząć w ciszy lub spędzić czas aktywnie na łonie przyrody, nasza oferta jest właśnie dla Was. Oferujemy noclegi, smaczną kuchnię, a także pomoc w organizacji pobytu i wyborze atrakcji. Znajdziecie u nas bezpłatnie leżaki dla gości, koce do plażowania, kije do wędrówek, sprzęt sportowy (badminton, skakanki, piłki, sanki), a także biblioteczkę, z możliwością czytania przy kominku.


domki nad jeziorem

Noclegi nad Jeziorem Żywieckim

Naszym klientom oferujemy noclegi w całorocznych domkach szeregowych na terenie naszego ośrodka. Istnieje możliwość wykupienia połowy domku (pokój dwuosobowy, z możliwością dostawki), a także możliwość wykupienia całego domku apartamentowego (na dole salon z aneksem kuchennym, na górze sypialnia) lub standardowego (sypialnia na górze i na dole). Przy wykupieniu pobytu na dłuższy czas oferujemy atrakcyjne promocje. Zapraszamy też do skorzystania z promocji i ofert sezonowych

Posiłki z naturalnych składników

Nasz ośrodek posiada własną w pełni wyposażoną kuchnię z profesjonalną obsługą. Wszystkie posiłki są przygotowywane na miejscu, ze świeżych, dowożonych codziennie składników. Bez dań mrożonych, bez konserwantów i wzmacniaczy smaku.

Oferujemy Państwu

Aby uatrakcyjnić pobyt możemy zorganizować

Jesteśmy w stanie dostosować posiłki także do indywidualnych wymagań gości (dieta bezmięsna, bezglutenowa etc). Zapraszamy do kontaktu.

wesele nad jeziorem

Imprezy do białego rana

Oferujemy możliwość zorganizowania w Centrum Wypoczynku ODYS imprezy towarzyskiej, np wesela, rocznicy, urodzin czy po prostu większego spotkania z przyjaciółmi. Pomożemy ułożyć program imprezy, menu czy dodatkowe atrakcje. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Przeczytaj więcej o naszej ofercie zabaw i imprez towarzyskich w Beskidach

Turystyka i aktywność fizyczna

Pobyt w naszym ośrodku to możliwość aktywnego wypoczynku. Można skorzystać z infrastruktury i wyposażenia ośrodka, przykładowo:

W bezpośredniej okolicy ośrodka znajduje się wejście na żółty szlak turystyczny, umożliwiający wejście na Czupel, Magurkę Wilkowicką. Istnieje też możliwość:

W promieniu 30 kilometrów znajduje się też wiele atrakcji turystycznych. Szlaki turystyczne, stoki narciarskie, muzeum Browaru Żywiec, Starówka Bielska-Białej. Czytaj więcej o atrakcjach ośrodka i okolicy góry nad jeziorem

Pobyt z małym dzieckiem

W ośrodku mamy domki ze specjalnym wyposażeniem, jak np. łóżeczko dla małego dziecka czy dostawka dla starszego, dodatkowa pościel, poduszki i kocyki. W łazience wypoczywający rodzice znajdą dodatkowe ręczniki, wanienkę, nocniczek, a także miskę do prania i antypoślizgową matę pod prysznicem. Do potrzeb rodzin z dziećmi dostosowana jest także restauracja, ze specjalnym menu dziecięcym i krzesełkami do karmienia najmłodszych. W ośrodku są plac i pokój zabaw oraz wiele innych atrakcji. Więcej informacji...

Możliwość zabrania ze sobą zwierząt

Nasi goście mogą przebywać w ośrodku ze zwierzętami. Za pobyt psa lub kota pobieramy opłatę w wysokości 13 zł za dobę. Wymagana jest książeczka aktualnych szczepień i posiadanie smyczy dla piesków (ze względu na możliwą obecność dzieci lub innych zwierząt).