Imprezy okolicznościowe

Oferta imprez, spotkań i zabaw towarzyskich

Spotkania okolicznościowe Beskidy w Hotelu Odys

Szukasz miejsca na wyjątkowe spotkanie? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą imprez towarzyskich. Wykreujemy dla Ciebie wyjątkowy charakter spotkania. Poważnie i prestiżowo czy z odrobiną szaleństwa? W stylu staropolskim, góralskim, a może w hinduskim? Kameralnie czy z rozmachem? Wewnątrz czy w plenerze? W każdej sytuacji zaoferujemy sprawdzony przepis na świetną zabawę. Oto czym dysponujemy by Twoja impreza okolicznościowa była jedyna w swoim rodzaju. Spędź spotkania okolicznościowe w Beskidach!


Tematyczne imprezy okolicznościowe w Beskidach

Miejsce na imprezę na wiele osób

Sala bankietowa, sala restauracyjna, sala klubowa i kawiarnia z kominkiem tworzą wspólnie wielofunkcyjną przestrzeń którą można łączyć, dzielić i adaptować na wiele sposobów. Pozwala nam to doskonale dostosować ośrodek do specyficznych potrzeb każdego typu imprezy okolicznościowej, w zależności od tego czy nastawiamy się bardziej na szaleństwa parkietowe, bankiet z klasą, cocktail-party czy uroczysty obiad. Dzięki naszemu doświadczeniu potrafimy dobrać układ pomieszczeń optymalnie do wymagań każdego klienta.


 Powierzchnia (m2)Długość (m)Szerokość (m)Wysokość (m)Liczba miejsc w układzie:
kinobankietszkoła
Sala A (bankietowa) 63,0 9,0 7,5 2,8 80 55 60
Sala B (restauracyjna) 40,5 9,0 4,5 6,0 50 30 30
Sale A+B razem 103,5 9,0 12,0 2,8/6,0 130 - 90
Sala C (kameralna) 25,0 5,5 4,5 2,8 25 18 15
Sala D (cafe) 54,0 9,0 5,0-7,0 3,8 50 40 38


Szałas imprezowy

Możliwość zorganizowania imprezy plenerowej

Piękna pogoda potrafi zepsuć imprezę ograniczoną do zamkniętej sali. W Odysie nie ma tego problemu! Imprezy w plenerze to nasza specjalność. Do dyspozycji gości jest krąg ogniskowy i szałas imprezowy, gdzie bez trudu  urządzisz świetną zabawę przy grillu, z tańcami i muzyką. Dzięki atrakcyjnemu położeniu ośrodka, łatwo jest oddalić się od głównego miejsca imprezy na łagodny spacer brzegiem jeziora, czy przechadzkę wśród drzew. Jest miejsce na spokojną rozmowę i chwilę wytchnienia, zanim znów włączymy się wir imprezowych wydarzeń.


Imprezy okolicznościowe w plenerze w Beskidach

Oferta imprez tematycznych

Jeśli szukasz pomysłów na niecodzienne przeżycia, chcesz odejść od sztampy typowych imprezowych zabaw, mamy dla Ciebie wiele ciekawych propozycji. Wieczory i zabawy tematyczne w stylach różnych kultur (biesiada góralska, wieczór hinduski, irlandzki, flamenco) lub epok (flower-power, bal jaskiniowców). Możemy też wzbogacić Twoją imprezę o specjalny pokaz lub zabawę interaktywną. Wszystko po to by było wyjątkowo, inaczej, fantastycznie. Wszystko to w pięknych Beskidach.


Stoły przygotowane dla gości na spotkaniu okolicznościowym

Pomysłowe dania

Tak właśnie gotujemy dla Twoich (a więc i naszych) gości. Potrawy przyrządzamy z naturalnych, świeżych składników, na miejscu, w kompletnie wyposażonej kuchni. Menu potrafimy dostosować do profilu i stylu imprezy oraz na życzenie okrasić specjalnymi atrakcjami, jak udziec wieprzowy czy prosiak pieczony w całości. Dysponujemy też wyborem smacznych i urozmaiconych potraw dla gości, którzy z różnych powodów unikają w diecie mięsa czy mają inne ograniczenia lub wymagania żywieniowe.


Nocleg w Beskidach po spotkaniach okolicznościowych

Dłuższy pobyt? Zapraszamy!

Dzięki bazie noclegowej dla 140 osób, impreza do późna czy do białego rana nie musi oznaczać problemów z transportem. Wygodne, zaciszne pokoje w domkach szeregowych to możliwość łatwego noclegu na miejscu, wypoczynku i powrotu do domu po zjedzeniu dobrego śniadania. Samochód za to spędzi noc bezpiecznie na zamykanym parkingu na terenie ośrodka. Dodatkowo dysponujemy kilkoma pokojami w obrębie głównego budynku, bardzo dobrze nadającymi się jako pomocnicze lokum dla organizatorów zabawy.


Spróbuj, nie pożałujesz

Jeśli powyższe powody jeszcze nie przekonały Cię do tego by zorganizować swoją imprezę u nas, nie czekaj, skontaktuj się z nami - zapytaj o co chcesz. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Czekamy na kontakt!