Sylwester w górach z Odysem 

Sylwester w Beskidach w Żywcu 2019/2020: zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych, w całorocznych, przytulnych domkach szeregowych z łazienkami.

Pobyt zaczyna się obiadokolacją, kończy śniadaniem

Dowiedz się, dlaczego warto spędzić Sylwester w Beskidach!

Sylwester to czas beztroskiej zabawy. Jeśli Ty też pragniesz oderwać się od trosk spędź go w Beskidach z daleka od wielkomiejskiego zgiełku, ale jednocześnie z pompą i przytupem! Odwiedź Hotel Odys i przetańcz całą noc! 

Oferta przewiduje aż siedem dni doskonałej zabawy! Wśród atrakcji znajduje się Bal Sylwestrowy, podczas którego będzie można raczyć się nielimitowanymi napojami bezalkoholowymi jak również jedną butelką wina musującego i 0,5l wódki na cztery osoby. Oprócz tego w trakcie Balu organizator zadba również o gusta kulinarne, dlatego też dostępne będą zarówno dania ciepłe jak i zimne. 

Sylwester w górach dla małych i dużych!

Sylwester w górach może być świetną okazją do wspólnego spędzania czasu całą rodziną! Dla dzieci, które niekoniecznie muszą być zainteresowane balem dla dorosłych mogą wziąć udział w kinderbalu. Odbędzie się on tylko wówczas gdy będzie minimum 6 uczestników. Kosztuje to jedynie 160 za osobę, a dzieci mogą pojawić się za darmo! 

Co warto podkreślić, nocleg nie jest konieczny - jeśli chcemy pojawić się na balu sylwestrowym - zapraszamy! Wówczas koszt balu wynosi 380 zł na osobę. Zachęcamy jednak do tego, by wynająć sobie przestrzeń na ten sylwestrowy czas, by móc w pełni cieszyć się urokami Żywca, dzięki pokojom o podwyższonym standardzie. 

27, 28.12 to dni, podczas których można cieszyć się pięknymi widokami, ponieważ Beskid obfituje w atrakcje przyrodnicze. Hotel Odys dodatkowo oferuje piękne wnętrza, które będą doskonałym miejscem relaksu. 

29.12 z kolei będzie można cieszyć się wieczorem przy muzyce w kawiarni z lampką winą. Warto zainwestować w taki wypoczynek, by pamiętać odchodzący rok 2019 jako coś wyjątkowego. Górski klimat sprawi, że ten sylwester w górach na pewno zapadnie ci w pamięć! 

30.12 to czas kuligu! Kto nigdy nie był - niech żałuje i czym prędzej zainteresuje się tym sposobem spędzania zimowego czasu. Po wszystkim odbędzie się również tradycyjne ognisko z kiełbaskami doprawione rozgrzewającym grzańcem. Po wszystkim przewidziana jest długa zabawa przy ognisku w rytm hitów puszczanych przez DJ. To doskonały sposób na powitanie Nowego Roku!

A jak zaplanowany jest 31.12? Otóż wówczas można wziąć udział w pokazie makijażu, co ułatwi przygotowania do późniejszego balu sylwestrowego odbywającego się w Żywcu

Nowy Rok to czas odpoczynku, dlatego wówczas na wyciszenie oferowany jest poczęstunek z winem musującym w kawiarni oraz wieczorek przy muzyce. 

Szczegółowy plan:

Istotne informacje na temat noclegu w Hotelu Odys:

Opłata za parking wynosi 15zł na osobę. 

Opłata klimatyczna wynosi 2zł na osobę za dobę. 

Pobyt psa jest dozwolony, jednak wymagane są aktualne szczepienia i smycz. Koszt wynosi 15zł za psa. 

Wynajem domku bez balu wynosi 500 zł w noc sylwestrową z kolei w inne noce - 400 zł. 

Spędź ten wyjątkowy wieczór luksusowo!  

*) Dzieci do lat 3 nocują bezpłatnie. Cena pobytu dziecka nie obejmuje udziału w balu. Nocleg na dostawce.


Jesteśmy otwarci na sugestie

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta prosimy o kontakt. Chętnie udzielimy wszelkich dalszych informacji i przystosujemy ofertę do Państwa indywidualnych potrzeb, życzeń oraz budżetu. Prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny. Chętnie umówimy się z Państwem na rozmowę o szczegółach pobytu.

Zapraszamy do poznania atutów naszego ośrodka i oferty imprezowej. Zobacz także Andrzejki 2019 i nasze inne promocje sezonowe


Przeżyj wspaniałego Sylwestra w Centrum Wypoczynku ODYS!
ZAPYTAJ O OFERTĘ