Wigilia firmowa 2018

Zbliża się magiczny dla wszystkich okres świąteczny. Jest to wspaniała okazja na spędzenie czasu nie tylko w gronie rodziny, lecz także wśród znajomych i współpracowników. Takie spotkanie świąteczne firmowe, przy choinkach i stole zastawionym smakowitymi potrawami będzie przyjemną chwilą wytchnienia dla Państwa pracowników i pozwoli wspólnie z nimi wprawić się w radosny nastrój oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia.

Podczas wigilii firmowej w Hotelu Odys w malowniczej okolicy nad jeziorem Żywieckim czeka na Państwa specjalne, świąteczne menu, w którym znajdują się zarówno tradycyjne potrawy, takie jak: barszcz czerwony z krokietem kapuściano-grzybowym, czy karp w złocistej panierce podawany z sosem kurkowym, jak również bardziej nowoczesne dania w postaci roladek z wędzonego łososia z rocottą na ruccoli, czy kompozycja śledzi w korzennych zaprawach. W świątecznym menu oferujemy również pyszne desery, takie jak: domowa szarlotka z bitą śmietaną, czy sernik w sosie malinowym.

Zapraszamy do kontaktu, podczas którego udzielimy Państwu wszystkich odpowiedzi i pomożemy zaplanować wyjątkowe firmowe spotkanie wigilijne.

Marzy Ci się niezapomniany Sylwester w Beskidach? A może szukasz pomysłu na karnawał 2019? Sprawdź ofertę Hotelu Odys!

ZAPYTAJ O OFERTĘ