Beskidy dla Aktywnych – Bezpieczna Wolność 

Narty, Wędrówki, Kulig, hala sportowa – wszystko dla zdrowia i zimowej zabawy.

Ogniska, Grille i wspaniałe wieczory.”

Długotrwały stres, przepracowanie, zły nastrój....? Czysty klimat górski przyniesie ulgę wszystkim
Pakiet dla aktywnych, turystów i wędrowców i nie tylko...

Zapraszamy wszystkich do oderwania się od codzienności, poczucia wolności i zmiany otoczenia. Wypoczynek fizyczny i psychiczny . Znajdziecie tu spokój i zregenerujecie siły .
Ośrodek Centrum Wypoczynku ODYS w Beskidach* leży nad brzegiem jeziora Żywieckiego a szlaki wędrowne i las zaczynają się tuż obok bramy.

 Zielony teren ok 2 ha, jest ogrodzony, zamykany, oświetlony i monitorowany. Znajdziecie tu pośród zieleni duże polany z wiatami i liczne miejsca przy domkach gdzie można na koniec dnia samodzielnie grillować pyszności, palić ogniska. Czeka na Was nowoczesna hala sportowa ze sprzętem.
Kuchnia serwuje pyszne dania i posiłki wprost do domków.

Przygotowaliśmy naszych gości ok 150 wygodnych miejsc noclegowych w czterdziestu cieplutkich , przytulnych domkach szeregowych z centralnym ogrzewaniem i łazienkami.

Każdy domek z dwoma pokojami 2-osobowymi z możliwością 1 dostawki.

Oferta zawiera:
-1 nocleg w domku 4-osobowym w zabudowie szeregowej z łazienką. Przy każdym domku wydzielona jest mała polanka, własny grill siedziska i stolik.
- w pokoju zestaw herbat na rozgrzanie po całodziennej wędrówce po górach
- śniadanie podawane do pokoju
Cena: 95,-zł  za osobę 

*Beskid Mały – pasmo górskie w Polsce, stanowiące część Beskidów Zachodnich. Ma długość ok. 35 km i szerokość 10-15 km. Jest przedłużeniem na wschód Beskidu Śląskiego, od którego oddziela go szeroka Brama Wilkowicka. Jest to niewielkie powierzchniowo, ale zwarte pasmo górskie. Najwyższym szczytem jest Czupel. https://mapa-turystyczna.pl/beskid-maly#49.78931/19.33182/10