Andrzejki 2019 w Beskidach

Marzy Ci się niezapomniana impreza Andrzejkowa? Zapraszamy do Hotelu Odys w Beskidach! Zapewniamy noc pełną wrażeń i atrakcji w wyjątkowej atmosferze.

Szczegóły oferty:

Jeśli 3 razy kucniesz i 5 razy obrócisz się dookoła - twoja miłość będzie spełniona!

Andrzejki 2019

Andrzejki 2019 w Żywcu- noc pełna magii

Andrzejki to święto przypadające w noc listopadową, w wigilię dnia Świętego Andrzeja, skąd wzięła się jego nazwa. Potocznie zwane ostatkami są wieczorem wróżb i stanowią ostatnią okazję do hucznych zabaw. Po szalonej nocy nadchodzi bowiem Adwent, czyli czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia. 

Według dawnych wierzeń nocy Andrzejkowej od zawsze towarzyszyła tajemnicza aura, w której wróżby miały szczególną noc. Obecnie święto jest doskonałą okazją do zabawy.  Dlatego właśnie już dziś zaplanuj tą wyjątkową noc w Hotelu Odys i spędź niezapomniane Andrzejki w Beskidach, dając się ponieść wspaniałej imprezie, na której poczujesz smak wyśmienitej kuchni i będziesz mógł bawić się do białego rana w gronie znajomych! Impreza Andrzejkowa w Beskidach to świetna okazja do doskonałej zabawy, spróbowania lokalnych smaków jak i wesołej zabawy okraszonej tajemniczymi rytuałami. 

W naszej ofercie również Sylwester w Beskidach 2019 - sprawdź ofertę!

ZAPYTAJ O OFERTĘ