Promocje i oferty sezonowe

Skorzystaj z lepszych cen w Centrum Wypoczynku ODYS

Na tej stronie zamieszczamy aktualne promocje i oferty sezonowe. Warto ją odwiedzać - dzięki promocjom można na bardzo atrakcyjnych warunkach wykupić w Odysie weekend, zorganizować konferencję czy szkolenie w górach czy pobyt w Żywcu z okazji Dnia Nauczyciela.  W tym miejscu zamieszczamy także oferty zabaw na Andrzejki, Sylwester w Beskidach czy szkolenia i teambuilding

Lista aktualnych ofert sezonowych

Szkolenie Narciarskie i Snowboardowe w Szczyrku

Sylwester 2017 w Beskidach

Sylwester 2017 nadchodzi wielkimi krokami, nie przegap okazji by zabawić się setnie tej nocy i przywitać hucznie rok 2018! Zapraszamy na szampańskiego sylwestra w górach, nad Jeziorem Żywieckim (Beskidy), w Centrum Wypoczynku ODYS! Skorzystaj z naszych sylwestrowych pakietów lub zapytaj o indywidualną ofertę dla Ciebie.

Zapraszamy!

Firmowe Spotkania Wigilijne 2017

Firmowe spotkanie opłatkowe to świetna okazja na podsumowanie całego roku. Jest to najlepszy czas na refleksję, wypoczynek i integrację pracowników. Serdecznie zapraszamy do spędzenia wspólnie tych chwil w miejscu, które zapewni im odpowiedni klimat, czyli w Centrum Wypoczynku ODYS.

Szkolenia, konferencje, spotkania

Organizujesz wyjazd szkoleniowy? Chcesz zintegrować swój zespół? Serdecznie zapraszamy do organizacji w 2017 roku spotkań, szkoleń teambuilding oraz imprez integracyjnych, konferencji w Beskidach. W naszym wygodnym obiekcie przygotowaliśmy dla Ciebie kompletną ofertę szkoleniowo-integracyjną w bardzo konkurencyjnej cenie, z możliwością rozbudowy o wszelkie atrakcje potrzebne Twojemu zespołowi!


Oferty nieaktualne (archiwum)