Promocje i oferty sezonowe

Skorzystaj z lepszych cen w Centrum Wypoczynku ODYS

Na tej stronie zamieszczamy aktualne promocje i oferty sezonowe. Warto ją odwiedzać - dzięki promocjom można na bardzo atrakcyjnych warunkach wykupić w Odysie weekend, zorganizować konferencję czy szkolenie w górach.  W tym miejscu zamieszczamy także oferty zabaw na Karnawał, Walentynki w Beskidach, Dzień Kobiet czy szkolenia i teambuilding. W naszej ofercie pojawiły się także pakiety pobytowe na Wielkanoc 2017 oraz na majówkę. Serdecznie zapraszamy!

Lista aktualnych ofert sezonowych

Energetab 2017

Zapraszamy zarówno wystawców jak i odwiedzających targów ENERGETAB 2017 do skorzystania z atrakcyjnej oferty noclegu w Centrum Wypoczynku ODYS. Pobyt z dala od zgiełku miasta w cichej i spokojnej okolicy nad brzegiem Jeziora Żywieckiego pozwoli Wam zrelaksować się, zregenerować siły i przygotować się do kolejnych dni targów. Dojazd do nas to około 20 minut bez korków. Oferujemy bezpłatny parking, a także usługi transportowe dla grup.

Scrabble w Odysie

Nasz ośrodek to idealne miejsce na przeprowadzenie ogólnopolskiego turnieju wyjazdowego dla miłośników i pasjonatów słownych łamigłówek. Przygotowaliśmy dla Państwa odpowiednie zaplecze pod kątem przeprowadzenia turnieju scrabblistów z szerokim wachlarzem dodatkowych atrakcji. Ponadto pragniemy Was zainteresować dodatkowymi możliwościami aktywnego wypoczynku, które oferuje nasz ośrodek. Uwaga! Oferta będzie obowiązywać we wrześniu 2017!

Szkolenia, konferencje, spotkania

Organizujesz wyjazd szkoleniowy? Chcesz zintegrować swój zespół? Serdecznie zapraszamy do organizacji w 2017 roku spotkań, szkoleń teambuilding oraz imprez integracyjnych, konferencji w Beskidach. W naszym wygodnym obiekcie przygotowaliśmy dla Ciebie kompletną ofertę szkoleniowo-integracyjną w bardzo konkurencyjnej cenie, z możliwością rozbudowy o wszelkie atrakcje potrzebne Twojemu zespołowi!


Oferty nieaktualne (archiwum)