Ośrodek - zalety

Atuty Centrum Wypoczynku ODYS

Widok na ośrodek z lotu ptaka Centrum Wypoczynku ODYS jest uroczym miejscem, położonym w malowniczym zakątku Beskidów.
W zielonej dolinie Soły góry spotykają się z Jeziorem Żywieckim, tworząc wprost spektakularny krajobraz.
Ta lokalizacja pozwala na łączenie atrakcji wodnych i górskich.

Możecie tu Państwo:


Nasze atuty

Jesteśmy blisko

Szybki dojazd Do Centrum Wypoczynku ODYS i naszej Hali Sportowej można dojechać szybko z okolic Katowic drogą DK1 i S1, od strony Krakowa DK52. Jednocześnie z naszego Ośrodka sprawnie można dojechać do Żywca i do Bielska-Białej (drogą S1), a także do stoków narciarskich i szlaków turystycznych góry Żar, Szczyrku, Korbielowa i Zwardonia.


Mamy bogate wnętrze

wnętrza z duszą


rodzinne wczasy - tata z synem siedzi na ławce pośród zieleni

Dajemy Ci spokój...

...ale także radość, emocje i wyzwania


windsurfing na Jeziorze Żywieckim

Atrakcje na każdym kroku

Dzięki działającej u nas szkole windsurfingu mają Państwo możliwość odkrycia nowej pasji. Jeśli wolicie inne sporty wodne, spacery nad jeziorem lub wędkowanie, jesteśmy do Waszej dyspozycji. Woda to nie Wasz żywioł? Możecie grać w siatkówkę, koszykówkę lub piłkę nożną, poczuć adrenalinę wspinając się na specjalnej ściance lub na trasach parku linowego Odyseja. Do dyspozycji są także liczne atrakcje najbliższej okolicy. Spacery, leśne wędrówki szlakami, jazda konna czy gra w tenisa, wszystko to jest dostępne w pobliżu naszego ośrodka. 


Po dniu pełnym wrażeń można zjeść pyszną kolację, napić się dobrej kawy przy kominku, czy rozegrać partyjkę w bilard. W cieplejszych miesiącach można też zakończyć dzień imprezą przy ognisku lub grillu.


impreza firmowa przy ognisku

Dla Ciebie, Dla Was, Dla Waszych Gości…

Te atuty, a także nasze wieloletnie doświadczenie i grupa sprawdzonych współpracowników powodują, że Centrum Wypoczynku Odys jest idealnym miejscem na wypoczynek indywidualny i rodzinny.
Nadaje się także świetnie na zorganizowanie niebanalnej imprezy firmowej, grupowej, konferencji czy większego spotkania towarzyskiego.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty dla grup.

Codziennie coś ciekawego

Jeśli planują Państwo dłuższy pobyt w Odysie, także nie będziecie się nudzić. Odys to świetna baza wypadowa do zwiedzania Beskidu Żywieckiego. Na narciarzy i miłośników gór czekają pobliskie stoki Szczyrku, Korbielowa oraz  góry Żar, gdzie oprócz uprawiania sportów zimowych można także latać na paralotni i szybowcach.

Miłośnikom miejskiej turystyki spodobają się na pewno atrakcje Bielska-Białej i Żywca. Łatwo także wybrać się na jednodniową wycieczkę do Czech czy na Słowację. Nasz personel chętnie udzieli Państwu pomocnych wskazówek oraz pomoże w organizacji wycieczek.


Serdecznie zapraszamy Państwa do Centrum Wypoczynku ODYS!!

Odys to miejsce dla Was