Obozy młodzieżowe

Obozy i zimowiska 2018 dla dzieci i młodzieży w Beskidach, nad Jeziorem Żywieckim

Ferie na hali sportowej na obozie w górach

Odys to idealne miejsce na udany zimowy obóz młodzieżowy

Bliskość tras narciarskich Beskidu Żywieckiego, kontakt z naturą, całoroczna hala sportowa oraz atrakcje naszego ośrodka oraz okolic, to aktywny i wartościowy wypoczynek. Od wielu lat organizujemy kolonie i obozy młodzieżowe w górach. Prowadzimy działalność jako Organizator Turystyki na podstawie zezwolenia Wojewody Śląskiego i posiadamy wpis do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki pod nr. 1647-24. Kolonie i obozy Centrum Wypoczynku ODYS zgłaszane są do Kuratorium Oświaty w Bielsku-Białej. Podczas obozów nad Jeziorem Żywieckim nikt się nie nudzi i nie zostaje sam, zaś w miejsce często nadużywanego komputera czy konsoli wprowadzamy zajęcia podnoszące sprawność, kondycję i rodzące zamiłowanie do aktywności na świeżym powietrzu.


ZBUDUJ Z NAMI SWÓJ WŁASNY PROGRAM NA FERIE ZIMOWE 2018!

Osobodzień z pełnym wyżywieniem 78,- zł netto +8%VAT

Osobodzień z 2 posiłkami HB 69,- zł netto +8%VAT

1 opiekun na ok. 15 uczestników GRATIS !

Oferta osobodnia obejmuje

W cenie do dyspozycji gości:



Zapraszamy do rezerwacji grupowych!


Letnie i zimowe obozy młodzieżowe w Centrum Wypoczynku Odys Beskidy

Obóz zimowy wg własnego programu

Już teraz oferujemy możliwość zorganizowania w Centrum Wypoczynku ODYS Tresna obozu zimowego i letniego w górach według własnego programu. Oferujemy bardzo konkurencyjne ceny:

Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy w zakresie organizowania wypoczynku młodzieży.
Prosimy o kontakt, a z chęcią dopasujemy ofertę do państwa indywidualnych potrzeb. Poza typowymi obozami młodzieżowymi i koloniami na wakacje i ferie, możemy przygotować ofertę na weekend, wyjazdy i wycieczki szkolne etc.


Zimowe ferie w Odysie

Ferie 2017 w Beskidach ze śniegiem i sportami zimowymi

Ferie 2017 w Beskidach ze śniegiem i sportami zimowymi

Ferie 2017 w Beskidach ze śniegiem i sportami zimowymi

Ferie 2017 w Beskidach ze śniegiem i sportami zimowymi


Ważna informacja dla rodziców!

Wyjazd dziecka na obóz to świetna okazja, aby odpocząć od urządzeń zajmujących je przez cały rok szkolny: telefonów komórkowych, komputerów, tabletów, telewizorów i innych sprzętów elektronicznych. Naszym celem jest aby podczas obozu dzieci przebywały jak najwięcej na świeżym powietrzu, uczestniczyły w zajęciach ruchowych, poznawały i rozwijały pasje do nowych zajęć, a także by nauczyły się współpracy w grupie. Intensywne programy jakie realizujemy także nie sprzyjają pilnowaniu w plenerze urządzeń technicznych. Dlatego naszym zwyczajem jest zbieranie od uczestników telefonów komórkowych i deponowanie ich u wychowawcy do wieczora. Godziny wieczorne to dobry i wystarczający czas aby podzielić się z Rodzicami i przyjaciółmi wrażeniami dnia. Zatem po kolacji nasi mili goście mogą korzystać z nich do woli.

Rzeczy wartościowe oraz pieniądze warto także przekazać do depozytu opiekunom. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zagubienie lub zniszczenie w.wym. rzeczy nie oddanych do depozytu na czas realizacji programu