Obozy młodzieżowe

Letnie obozy i kolonie 2017 dla dzieci i młodzieży w Beskidach, nad Jeziorem Żywieckim

Obozy letnie 2017 już w ofercie!

Obozy sportowe w górach lato 2017: bieg w potrójnych spodniach

Terminy letnich turnusów


Programy obozów na wakacje 2017

SezonObózWiekCena
Lato Windsurfing i kajaki 10-18 1449,- zł
Lato Przetrwanie w 4 żywiołach 11-18 1399,- zł
Lato Rekreacja i przygoda 10-15 1289,- zł
Lato Moja pierwsza kolonia 7-10 1329,- zł
Lato ABC młodego piłkarza 7-15 1459,- zł
Lato Dwanaście przygód 11-18 1495,- zł
Lato Konie - moja pasja 11-18 1665,- zł


Zapraszamy w góry, nad jezioro i po świeże powietrze Beskidów. Oto dlaczego warto współpracować właśnie z nami:


Kolonie i obozy sportowe w górach w Żywcu

Letnie obozy młodzieżowe i kolonie 2017

Doskonała lokalizacja, bliskość jeziora, lasów oraz górskich szlaków turystycznych malowniczego Beskidu Żywieckiego, liczne atrakcje naszego ośrodka oraz okolic, wyśmienite jedzenie, a także sprawdzona kadra instruktorów i niezliczona ilość pomysłów na zabawę zapewni młodym wczasowiczom aktywny i wartościowy wypoczynek. Podczas naszych obozów młodzieżowych nad Jeziorem Żywieckim oprócz możliwości skorzystania z bliskości jeziora, gór i przyrody, oferujemy możliwość pozyskania wielu ciekawych umiejętności takich jak, jazda konna, windusrfing, kajakarstwo, żeglarstwo, survival, modeling, fotografia. Dodatkowo, dzięki posiadaniu pełnowymiarowej, całorocznej hali sportowej, na terenie naszego ośrodka zapewniamy dobrą zabawę niezależnie od kaprysów pogody.

 

Ważna informacja dla rodziców!

11 dniowy wyjazd dziecka na obóz to świetna okazja, aby odpocząć od urządzeń zajmujących je przez cały rok szkolny: telefonów komórkowych, komputerów, tabletów, telewizorów i innych sprzętów elektronicznych. Naszym celem jest aby podczas obozu dzieci przebywały jak najwięcej na świeżym powietrzu, uczestniczyły w zajęciach ruchowych, poznawały i rozwijały pasje do nowych zajęć, a także by nauczyły się współpracy w grupie. Intensywne programy jakie realizujemy także nie sprzyjają pilnowaniu w plenerze urządzeń technicznych. Dlatego naszym zwyczajem jest zbieranie od uczestników telefonów komórkowych i deponowanie ich u wychowawcy do wieczora. Godziny wieczorne to dobry i wystarczający czas aby podzielić się z Rodzicami i przyjaciółmi wrażeniami dnia. Zatem po kolacji nasi mili goście mogą korzystać z nich do woli.

Rzeczy wartościowe oraz pieniądze warto także przekazać do depozytu opiekunom. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za kradzieże, zgubienie i zniszczenie ww. rzeczy nie oddanych do depozytu.